peakment. {pik-ment}

Peakment Digital, kurumsal firmalara ve medya çalışanlarına yönelik hizmet veren bir çözüm ortağıdır.

Merhaba,
Peakment Digital, bir dijital pazarlama ajansıdır.

Peakment Digital olarak, 2009’dan beri kurumsal firmalara yönelik marka çalışmaları yürütmekteyiz. 2014 yılından itibaren, İzmir ve İstanbul ofislerimizle tam kapsamlı 360° dijital pazarlama hizmeti veriyoruz. Bir firmanın ihtiyacı olan, tüm dijtal pazarlama süreçlerini, firmanın dijital pazarlama departmanı bilinciyle sahipleniyor ve onları dijital dünyada zirveye taşıyoruz. Ayrıca 2015 yılından itibaren Youtube Partner’lik çalışmalarımız ile birlikte, medya sektörüne yönelik danışmanlık hizmeti sunuyoruz.Peakment Digital® , tescilli bir markadır.

İlgilenirsen çok seviniriz.

Peakment Digital olarak, iyi işler çıkarmanın ilk adımı iyi bir ekibe sahip olmaktır. Branşında kendine güveniyorsan, kendini ve ajansı daha fazla geliştirmek istiyorsan, hello @ peakment.com 'a mail atmanı bekliyoruz.

MUSTAFA ÖZKAN DİJİTAL PAZARLAMA UZMANI
RAFAEL DANON DİJİTAL PAZARLAMA UZMANI
CİHAN BAĞDATLI SR. GOOGLE ADWORDS ACC.
MUTLUHAN BİTER SEO UZMANI
SERAP GÜZEL GRAFİK - TASARIM
NİHAN ŞAFAKYILDIZI SR. SEO UZMANI
RASİM ÇAVUŞ VERİ ANALİSTİ - OPTIMIZER.
MELİH AYÇİÇEĞİ JR. GOOGLE ADWORDS ACC.

MUTLU MARKALAR

Daha hiç bir markamızdan ayrılmadık. Yatırım getirilerini pozitife çıkardığımız sürece de ayrılmayı düşünmüyoruz. Umarız onlarda düşünmüyorlardır :)

Başarı Hikayelerimiz

Bugüne kadar çalışmaya başladığımız hiç bir müşterimizle, henüz ayrılmadık. İşletmelerinin yatırım getirisini pozitif tutmaya devam ettiğimiz sürece, ayrılmayı da düşünmüyoruz.
BUSER PROJECT

Buser Project A.Ş. 'nin Google Adwords Reklamlarını optimize ederek aynı bütçeye %350 daha fazla dönüş elde ettik, ediyoruz.

İNTERNET REKLAMLARI / GOOGLE ADWORDS
MY NOVA

My Nova ile yaptığımız çalışmamızda, form maliyetini 2 kat aşağıya çektik. Bu optimizasyon ile işletme geçen 12 ay boyunca yaptığı yatırımı artık bir ayda yapıyor.

İNTERNET REKLAMLARI / GOOGLE ADWORDS
iddaa RAKİPBUL LİGİ

Türkiye'nin en büyük halı saha organizasyonu Rakipbul'un organik ziyaretçi sayısında %35 artış sağladık, sağlamaya devam ediyoruz.