peakment. {pik-ment}

Peakment Digital, kurumsal firmalara ve medya çalışanlarına yönelik hizmet veren bir çözüm ortağıdır.

Merhaba,
Peakment Digital, bir dijital pazarlama ajansıdır.

2014 yılından beri, İstanbul ve İzmir ofisleri ile birlikte kurumsal firmalara 360 derece dijital pazarlama hizmeti vermektedir. İstanbul ofisi Arama Motoru Pazarlaması üzerine çalışmalar yapmaktadır. Dijital pazarlamada arama motoru ve sosyal medya pazarlaması ayrılmaz bir bütündür. Fakat biz kendi içimizde ayırdık :) Tüm sosyal medya pazarlama süreçleri, İzmir ofisimiz üzerinden gerçekleşiyor. Bu şekilde disiplinler arası bir dijital pazarlama deneyimini daha sağlıklı oluşturabiliyoruz.Peakment Digital® , tescilli bir markadır.

İlgilenirsen çok seviniriz.

Peakment Digital olarak, iyi işler çıkarmanın ilk adımı iyi bir ekibe sahip olmaktır. Branşında kendine güveniyorsan, kendini ve ajansı daha fazla geliştirmek istiyorsan, hello @ peakment.com 'a mail atmanı bekliyoruz.

MUSTAFA ÖZKAN DİJİTAL PAZARLAMA UZMANI
RAFAEL DANON DİJİTAL PAZARLAMA UZMANI
CİHAN BAĞDATLI SR. GOOGLE ADWORDS ACC.
MUTLUHAN BİTER SEO UZMANI
SERAP GÜZEL GRAFİK - TASARIM
NİHAN ŞAFAKYILDIZI SR. SEO UZMANI
RASİM ÇAVUŞ VERİ ANALİSTİ - OPTIMIZER.
MELİH AYÇİÇEĞİ JR. GOOGLE ADWORDS ACC.

MUTLU MARKALAR

Peakment Digital olarak mottomuz daha kaliteli bir iş, daha eğlenceli bir çalışma ortamı. Biz sürekli çalışıyor, yenilikleri deniyor ve markalarımıza daha karlı bir dijital serüven oluşturmaya çalışıyoruz. Bu hayali gerçeğe dönüştürmemizde mihenk taşı markalarımıza aşağıda ulaşabilirsiniz.

ve 35 müşteri daha...

Başarı Hikayelerimiz

Bugüne kadar çalışmaya başladığımız hiç bir müşterimizle, henüz ayrılmadık. İşletmelerinin yatırım getirisini pozitif tutmaya devam ettiğimiz sürece, ayrılmayı da düşünmüyoruz.
BUSER PROJECT

Buser Project A.Ş. 'nin Google Adwords Reklamlarını optimize ederek aynı bütçeye %350 daha fazla dönüş elde ettik, ediyoruz.

İNTERNET REKLAMLARI / GOOGLE ADWORDS
MY NOVA

My Nova ile yaptığımız çalışmamızda, form maliyetini 2 kat aşağıya çektik. Bu optimizasyon ile işletme geçen 12 ay boyunca yaptığı yatırımı artık bir ayda yapıyor.

İNTERNET REKLAMLARI / GOOGLE ADWORDS
iddaa RAKİPBUL LİGİ

Türkiye'nin en büyük halı saha organizasyonu Rakipbul'un organik ziyaretçi sayısında %35 artış sağladık, sağlamaya devam ediyoruz.