Referansımızı Sen Ekliyorsun!

Çekilişimiz sonuçlandı, katılan herkese teşekkür ediyoruz.

Doğru cevap tabi ki Kadim Steakhouse 🙂 Doğru cevabı veren 16 kişi arasında yaptığımız çekilişe ait videoyu instagram story’mizde paylaştık.

Kazanan takipçilerimiz, Gülcan Sevindik, Vesile ve Ali Özdemir oldu. Kendileri ile yorum yazarken kullandıkları mail adresleri üzerinden iletişime geçeceğiz.

Ağustos’ta yeni bir çekilişte görüşmek üzere 🙂

 

 

Yaklaşık 5 aydır bir müşterimizin SEO çalışmalarını yürütmekteyiz. Fakat henüz bu müşterimizi referanslarımız arasına eklemedik. Bu eklemeyi sizlerle birlikte yapmayı planladık ve bunun için ödüllü bir yarışma hazırladık.

Yarışma kısaca şu şekilde olacak, biz müşterimizi anlatacağız, sizden müşterimizin adını yorum olarak eklemenizi isteyeceğiz. Doğru cevap verenler arasında yapılacak çekiliş ile kazanan 3 kişiye bu steakhouse müşterimizde çift kişilik akşam yemeği hediye edeceğiz. Katılımlar 19 Temmuz‘a kadardır. kazananlar 23 Temmuz‘da açıklanacaktır. Ama öncesinde sizlere bir kaç ipucu verelim.

  • Müşterimiz yeni nesil et restoranlarından bir tanesi, yani “steakhouse“.
  • Şefimiz yılların gediklisi, tatlı mı tatlı, yıllarca milletvekillerinin masasını donatmış bir insan.
  • İlk başladığımızda yeni bir siteydi. Önce SEO optimizasyonunu tamamladık.
  • Sektörün ana kelimesinin aylık aranma hacmi ortalama 8000 civarında. İlk 4 ayda ilk sayfaya geldiğimiz müşterimizle bu ziyaretlerin %40’ını sitemize çekmeyi başardık. Ve grafiğimiz her geçen gün artıyor. Yani “Peakment’liyoruz

  • Yukarıda gösterdiğimiz grafik sadece organik trafik üzerinden aldığımız verilerdir. ( Brand aramaları %5‘lik paya sahiptir )
  • Geldiğimiz bu noktada şimdi 2. şubenin açılış haberini alıyoruz, ekip olarak bir şeylerin yolunda gitmesine çok seviniyoruz.

Hatta sıkça Peakment olarak ziyaret ediyoruz 🙂

Yapacağınız işlem aslında çok basit 🙂 Ufak bir kaç arama ile müşterimizi sizlerde rahatlıkla bulabileceksiniz. Ardından tahmininizi yorum olarak yazmak. Sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın. Kazananlar hesaplarımızdan açıklanacaktır.

https://www.facebook.com/peakment.digital/

http://instagram.com/peakment

16 yorumlar