SEO ile ZİRVEYE!

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ile potansiyel müşterilerinize ulaşın. İlgisiz kelimelerde değil, kazandıracak kelimelerde rekabete girin.

Arama Motorlarına Sitenizi Doğru Anlatın.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), arama motorlarına sitenizi doğru anlatmaktır. Kullanıcılarınızı düşünerek atacağınız her adım, sitenizin yükselmesini sağlayacaktır. Peakment Digital olarak tüm SEO süreçlerinizi yönetiyoruz.

organik aramalarda üst sıralara yükselin

SEO ile Rakiplerinizin Önüne Geçin
sizin-isletmeniz.com
Ürün ve kampanyalarınız hakkında bilgi verin. Müşterilerinize rakiplerinizden önce ulaşın.

SEO Nedir ?

SEO, Arama Motoru Optimizasyonu'nun kısaltmasıdır. Sitenizin, arama motorlarının istediği kriterlere getirilmesi çalışmasıdır. Bu çalışmanın sonucu olarak, siteniz aramalarda üst sıralara çıkar ve daha fazla potansiyel müşterilere ulaşır.

RAKİPLERİNİZİN ÜSTÜNE ÇIKIN

Arama Motoru Optimizasyonu ile rakiplerinizin üstüne çıkın. Potansiyel müşterilere onlardan önce ulaşın.

İŞLETMENİZE MÜŞTERİ ÇEKİN

Lokasyonunuza yakın bölgelerden yapılan aramalarda organik aramaları fiziksel mağazına yönlendirin.

SİTENİZE ZİYARETÇİ ÇEKİN

İnternetten satışın birinci kuralı, sitenize ziyaretçi gelmesidir. Önemli anahtar kelimelerinizden ziyaretçilere ulaşın.

SATIŞLARINIZI ARTTIRIN

Dönüşüm oranı yüksek anahtar kelimeler ile satış oranlarınızı arttırın. En çok arananlara değiş, en çok kazandıranlara oynayın.

KULLANICI DENEYİMİ

İzliyor, Ölçüyor, Karar Veriyoruz!

Site içi ve site dışı optimizasyonlar ile potansiyel müşterilerinize ulaşmayı başardık. Ya Sonra ? İşte bu noktadan sonra kullanıcı deneyimini arttırmak için, ziyaretçilerinizin sitede ki davranışlarını inceliyor, ve dönüşümlerini arttıracak hamleler yapıyoruz.

Site İçi Optimizasyon

Arama Motorlarının tavsiye ettiği tüm işlemleri yapıyor, mikrodatalar ile sitenizi daha iyi anlatıyoruz.

Site Dışı Optimizasyon

Dijital PR çalışmalarımız ile sektörünüze işletmenizi daha net bir şekilde anlatıyoruz.

Kullanıcı Deneyimi

SEO'nun asıl amacı kullanıcılar ile etkileşimi arttırmaktır. Bu noktada A'dan Z'ye tüm noktaları hesaplıyoruz.

Google'ı Anlamak!

Google algoritmaları, bir insan beynini taklit eder. Arama Motoru Optimizasyonu için Google'ı değil, kullanıcıları düşünün.
  • Tüm çalışmalarımızı Google'ın politikalarına uygun şekilde yapıyoruz.
  • Bu sebeple, çalıştığımız tüm anahtar kelimelerde yükselme garantisi veriyoruz.
  • Sitenizi arama motorlarına çok daha iyi anlatıyor, Dijital PR çalışması yapıyoruz.
  • Kullanıcıların her adımını takip ediyor, verilere göre aksiyon alıyoruz.
  • Sadece en çok aranan değil, en çok kazandıran kelimelere çalışma yapıyoruz.
Çünkü, Google Adwords Maliyetleri Yükseliyor.

Google Adwords reklam maliyeti, rekabete girenler tarafından belirlenir. Artık tüm işletmelerin internette reklam vermesiyle birlikte, Google Adwords maliyetleri bazı sektörlerde yatırım getirisini karşılayamayacak seviyeye geldi. Google Adwords direkt satış amaçlı bir yatırımdır. Arama Motoru Optimizasyonu ise uzun vadeli, bir yatırım aracı olarak, yüksek maliyetli anahtar kelimelerde organik sıralamanızı yükseltir.


Çünkü Ziyaretçiler İnternette!

Bir işletme satış yapabilmesi için öncelikle ziyaretçisi olması gerekmektedir. Arama motoru optimizasyonu sitenizin ilgili anahtar kelimelerde görünmesini sağlayarak sitenize ziyaretçi gelmesini sağlar. Bundan yaklaşık 10 yıl önce insanlar, tecrübeleri, eş dost akraba tavsiyesi veya vitrin, tv, radyo reklamları ile satın alma döngüsüne giriyordu. Ama günümüzde tüm bu maddelerden önce artık internet var. İnsanlar satın almadan önce yaptıkları araştırmalarda %85 oranında interneti kullanıyorlar. Bu kişilerin %56'sı da satın almayı yine internet üzerinden yapıyorlar. Siz de globalleşen dünyaya ayak uydurun.

Çünkü, İlgili Anahtar Kelimelerde Yukarı Çıkarsınız.

Google algoritması, kullanıcı dostu bir algoritmadır. Kullanıcıların aradıkları soruların cevabına daha hızlı ulaşmasını ister. Siz sitenizi Google'a doğru anlatırsanız, Google kullanıcılarına bir nevi sizi önerecektir. Doğru hamleler ile ilgili aramalarda üst sıralara çıkar ve ziyaretçi çekersiniz.

Reklam Maliyetleriniz Düşer

Arama Motoru Optimizasyonu ( SEO ) ile, kısa vadede site içi optimizasyon yaptığınız için kalite puanınız artacak, Google Adwords reklam maliyetleriniz hızlıca düşecektir. Uzun vadede hedeflenen anahtar kelimelerde önemli sıralamalar elde edeceğiniz için, reklamları tamamen kapatarak reklam maliyetinizi 0'a düşürebilirsiniz.

En önemlisi ilgili ziyaretçi gelir.

Arama Motoru Optimizasyonu ( SEO ), ziyaretçi çekmek yani satışın ilk adımını başlatmak içindir. Tüm tasarımsal yeniliklere sahip, sektöründe çığır açan bir siteniz olsa bile, ziyaretçiniz yok ise tüm yatırımınız boşa gitmiş olur. Sitenize çekeceğiniz ziyaretçilerin ilgisi de en önemli ikinci faktördür. Sektörünüzle hiç ilgilenmeyen ziyaretçiler siteniz

Arama Motoru Optimizasyonu Maliyeti Nedir ?

Uzun Vadeli Yatırım

Arama Motoru Optimizasyonu uzun vadeli bir maratondur. Bu maratonun sizlere katacağı, ilgili anahtar kelimelerde ziyaretçiler ile etkileşime girmek, hızlıca potansiyel müşterilere ulaşmak, sektörünüzde marka bilinirliği ve hızlı bir şekilde dijital data toplamanızı sağlar. SEO bir yatırımdır. Yatırımınızın getirisini uzun seneler alırsınız. Bütçelendirme hedeflenen anahtar kelime sayısı ile doğru orantılıdır.

Teklif almak ve tahmini bütçelendirme için SEO fiyatları sayfamızı kullanabilirsiniz.

SEO ile ilgili Paylaşılanlar

Arama Motoru, Optimizasyonu Uzmanlarımız sürekli biglilerini paylaşıyorlar.
SEO Uyumlu İçerik İçin En Önemli 9 Faktör

SEO uyumlu içerik için Peakment Digital olarak uzun bir süre ...

SEO Blogu / GOOGLE ADWORDS
Chrome, SSL kullanmayan siteleri “Güvenli Değil” olarak işaretleyecek

Dünya genelinde ve ülkemizde en çok kullanılan internet tarayıcısı olan ...

SEO Blogu / GOOGLE ADWORDS
Wordpress İçin Etkili Seo Teknikleri
WordPress’te Güncel İçeriğin Önemi

WordPress Seo Teknikleri vasıtasıyla oluşturulan bloglar ya da web siteleri, ...

SEO Blogu / GOOGLE ADWORDS